Про нас

Про нас


Займаючись багато років перекладами з та на польську мову, команда «Pol-Translit» відточила свій досвід у супроводженні двосторонніх польсько-українських та польсько-російських відносин громадян та юридичних осіб. За цей час членами нашої команди було зроблено значний обсяг роботи з перекладу, починаючи від «звичайних» двосторонніх/двомовних договорів, виписок з державних реєстрів юридичних осіб, до перекладів наукових статей та законодавчих актів. Ми, майбутня команда Полтрансліт, неодноразово бачили потребу у зосередженні на одній мові, на одній країні, в якій ми фахівці, замість побудови компанії, яка б займалася перекладами на десятки мов. Саме тому виникла ідея об’єднатися випускникам польських та українських вишів, філологічного, юридичного економічного та інших спрямувань, які здобули великий досвід у цій сфері. Ця ідея реалізувалася у Пол-трансліт.

Ми у Poltranslit пропонуємо послуги, які ви не знайдете в інших: якісний переклад на польську та з польської мови, переклад наукових статей на польську мову, а також відкриття та підтримка Вашого бізнесу у Польщі разом з нашими польськими партнерами – юридичними компаніями, що надають правову допомогу та підтримку.

Зазвичай немає нічого неможливого, але якщо виявиться, що ми не зможемо вчасно чи якісно виконати ваше замовлення – ми вас чесно про це попередимо, та спробуємо спільно знайти фахівця, який перекладе для вас «Теорію відносності» А. Ейнштейна, і як компенсацію зробимо для вас безкоштовну перевірку та редагування такого тексту (обсягом до 5 сторінок, більше – за мінімальну оплату).

Ми прагнемо побудувати сервіс, де від Вас вимагається мінімум зусиль для отримання максимуму результатів. Звертайтесь до Pol-Translit, напевно ми вам допоможемо!

Компанія «Pol-Translit» надає послуги найвищого ґатунку. Наша перевага - пропозиція широкого спектра послуг з поєднанням оптимальних цін.

 

Ваша команда Pol-Translit